Clasificaciones 2014

Clasificación General 2014

POS, DOR, IZEN ABIZENAK DENBORA TALDEA
1 1 ZINCA, IONUT 2:46:16 SESTAO ALPINO
2 9 CASTANYER BERNAT, TOFOL 2:46:56 SALOMON
3 5 EGEA CACERES, ARITZ 2:47:59 GOIERRI GARAIA
4 3 AIT MALEK, ZAID 2:50:27 BUFF PRO TEAM
5 13 GIL, ALFREDO 2:51:10 LA SPORTIVA-MULTIPOWER
6 36 HERNÁNDEZ SÁNCHEZ, PEDRO JOSÉ 2:51:52 SESTAO ALPINO
7 7 CRESPO GUTIERREZ, JAVI 2:52:38  
8 15 WYATT, JONATHAN 2:54:19  
9 28 REICHERT, FLORIAN 2:58:57  
10 53 ORTIZ, IVAN 2:59:55 CLUB HOCKEY ALCALA
11 24 EL QAYED, ABDERRAHIM 3:01:08 SESTAO ALPINO
12 312 MARTINEZ DE ESTIBARIZ, JULEN 3:03:37 MANUEL IRADIER
13 11 MERILLAS, MANUEL 3:07:20  
14 359 ARROYO MAZORRA, DIEGO 3:09:03 MATXACUCA
15 44 SANTAMARIA, UNAI 3:09:10 MANTTALE
16 260 CANGAS MORILLAS, ANDER 3:11:04 GOIENA
17 42 SOLANAS DIEZ, FELICISIMO 3:12:06 SESTAO ALPINO
18 46 ITZA BENGOETXEA, GAIZKA 3:12:30 ARRATZUKO ARROLAPE
19 37 URIBE-ETXEBARRIA SANTANDER, IÑAKI 3:12:49 ARRATZUKO ARROLAPE
20 349 ALONSO KORKOSTEGI, AXIER 3:13:52 ALOÑA MENDI
21 116 GARZON MENDIZABAL, TEDY 3:14:21 ARRATZUKO ARROLAPE
22 73 CONDE ARANTZAMENDI, IORITZ 3:14:37 MORKAIKO
23 8 MAIORA, MAITE 3:14:42 MORKAIKO
24 112 IRURETAGOIENA, IÑIGO 3:15:32 itsxas
25 48 GARAY MIER, ROBERTO 3:17:02 MUNARRIKOLANDA
26 80 HORMAETXE FERNANDEZ, EXABIER 3:17:29 ZORNOTZA
27 299 BEREAU BALEZTENA, MARTXEL 3:17:31 IRUNGO ÑAPALEKU
28 230 LÓPEZ SOLANAS, SAÚL 3:17:40 C. M. VALDEMINOCHI
29 40 ITURRIETA, ZIGOR 3:17:42 ZORNOTZA
30 55 GURTUBAI ZUBERO, IBON 3:18:27 BRINEAN
31 38 LARRAZABAL, JOSE FELIPE 3:20:32 GOIKOGANE
32 223 OZAETA PETRALANDA, JULEN 3:20:46 ARRATZUKO ARROLAPE
33 47 GARCIA RECONDO, CARLOS 3:21:06 ERLAITZ
34 435 EZEIZA JAUREGI, UNAI 3:21:53  
35 196 IRAETA AGIRRE, ARKAITZ 3:22:12 LAGUN ONAK
36 362 REVILLA FERNANDEZ, CARMELO 3:22:46  
37 548 ALBIZUA URIARTE, AXIER 3:22:53  
38 32 HERZOG, PIOTR 3:25:18  
39 164 DIAZ ALCARAZO, ERLANTZ 3:25:27 LEIOA
40 12 GARCIA DE LOS SALMONES, AZARA 3:26:20  
41 93 URIBARREN HERRERO, AITOR 3:27:00 MURRUKIXO
42 138 URIONABARRENETXEA, IGOR 3:27:33 ARRATZUKO ARROLAPE
43 546 AMANTEGI ALTUNA, IGOR 3:28:02  
44 10 CONFORTOLA, ANTONELA 3:28:26  
45 262 HERCE ARBELAITZ, GORKA 3:28:30 MANTTALE
46 35 IDIRIN GONZALEZ, MIKEL 3:28:31 SESTAO ALPINO
47 220 ONEKA BOADA, DANI 3:28:41 SESTAO ALPINO
48 901 BUCETA MARTIODA, IBAN 3:30:00 ZORTZIETAKOAK
49 551 BEREZO, JORGE 3:30:26  
50 269 ETXEBERRIA URRESTILLA, IGOR 3:30:29 PAGOETA
51 375 ETXEBERRIA, IBAI 3:30:53  
52 190 GORRITIBEREA ETXABE, ALBERTO J. 3:31:01 INDAMENDI
53 324 GARCIA DE LA CRUZ, IÑAKI 3:31:05 UBIETAMENDI
54 177 EREÑO MATURANA, ARKAITZ 3:31:15 ZORTZIETAKOAK
55 356 LLANEZA ABELLA, MARIANO 3:31:24 FARIÑENTU
56 17 QUINCOCES ALTUNA, NAHIA 3:31:46 LEKEITIOKO LUMENTZA
57 268 GOROSPE IPARRAGUIRRE, BEÑAT 3:31:47 ZORTZIETAKOAK
58 547 LAZKANO ARANA, IGOR 3:32:00  
59 239 SANTA KRUZ UGALDE, IRAITZ 3:32:12 MENDIRIZ MENDI
60 155 MENDIOLA AYASTUY, JOXE 3:32:20 ALOÑA MENDI
61 97 GALINDEZ AIZKORRETA, ARKAITZ 3:33:46 ARTIBAI
62 293 ZAMORA SUSO, ENRIQUE 3:33:58 GAZTEIZ
63 305 BERMUDEZ RUIZ, MARTXEL 3:35:35 ERLAITZ
64 129 KORTA IBARRA, ASIER 3:35:49 BRINEAN
65 405 GURTUBAI ARANA, AINGERU 3:35:50  
66 77 ECHEVARRIA ALVAREZ, JOKIN 3:36:11 ARRATZUKO ARROLAPE
67 134 MARKINA BIKANDI, JOSU 3:36:21 BRINEAN
68 160 ZARATE GALDOS, EDORTA 3:36:43 BERTAKOAK KIROL KLUBA
69 552 ELORZA, MIKEL 3:37:44 LEINTZGAIN
70 347 ASEGINOLAZA GARMENDIA, IÑIGO 3:38:33 ARALARKO ADISKIDEAK
71 85 BERJON ERIZ, GORKA 3:38:44 GANGUREN
72 530 YURRITA ZABALA, IÑAKI 3:39:03  
73 506 BERASATEGI ZABALA, JON 3:39:19  
74 154 ZAUTUA BILBAO, EGOITZ 3:39:23 BRINEAN
75 22 GOÑI ARAMBURU, IMANOL 3:40:20 ARRATZUKO ARROLAPE
76 221 ALZOLA GORDOA, IÑIGO 3:40:21 ARRATZUKO ARROLAPE
77 200 ARRIARAN MENDIALDUA, JABIER 3:40:34 MIRU GAIN
78 350 SANCHEZ LLORENTE, RUBÉN 3:40:34  
79 52 ALZELAI ORMAZABAL, IGOR 3:41:01 IZADIZALEAK
80 357 BILBAO ARRIORTUA, UNAI 3:41:02 ARRATZUKO ARROLAPE
81 421 GUMUZIO LARRAZABAL, ANARTZ 3:41:09  
82 263 VALVERDE GONZALEZ, MIGUEL ANGEL 3:41:17 GAZTEIZ
83 385 VELEZ VALLE DE LERSUNDI, PABLO 3:41:39  
84 354 INSAUSTI ESNAOLA, IÑAKI 3:42:03 OARGI-TOLOSA
85 363 MARTIN OLABARRIAGA, ARITZ 3:42:49 ARRATZUKO ARROLAPE
86 439 SANZ ROMERO, ALVARO 3:43:07  
87 410 ALBURQUERQUE ROMANO, GERARDO 3:43:29  
88 74 ORBE ONAINDIA, IÑAKI 3:43:30 BILBAO A.C.
89 23 CALVILLO ARTEAGGA, ELENA 3:43:34 ARRASTAKA
90 360 GONDRA DEL CAMPO, JON 3:43:47  
91 150 BARANDIARAN LARREA, ZORION 3:44:00 AMEZTI
92 355 CHAMORRO GARCIA, CARLOS 3:44:49 HOCKEY ALCALA
93 79 SANCHEZ RIOS, IÑAKI 3:45:03 MANUEL IRADIER
94 107 OTXOA GARCIA, ANDONI 3:45:27 ROCOPOLIS
95 328 ORCAJO CALVO, SERGIO 3:45:54  
96 345 UNZUETA SERRANO, JULEN 3:46:16 IZADIZALEAK
97 287 HERNANDO VILARRODONA, LUISMI 3:46:19 ZORTZIETAKOAK
98 490 INTXAURRAGA PUJANA, UNAI 3:46:38  
99 229 TROGISCH, FLORIAN 3:47:06 GAZTEIZ
100 478 PEREZ, IGOR 3:47:07  
101 259* REGUEIRO RODRIGUEZ, SONIA 3:47:17 GOIENA
102 118 IDIGORAS LASAGA, AITOR 3:47:25 ZORTZIETAKOAK
103 63 DURAN RUIZ DE EGINO, AITOR 3:47:35 ZORTZIETAKOAK
104 258 ZABALA IKARAN, XABIER 3:48:02 ARRATZUKO ARROLAPE
105 503 EGIA UGALDE, ASIER 3:48:05  
106 69 LOPEZ DE ARMENTIA, ARKAITZ 3:48:09 MANUEL IRADIER
107 346 DIAZ DE ALDA URCELAY, PABLO 3:48:09 GAZTEIZ
108 109 CARBALHO PICAZA, IÑIGO 3:48:18 GOIKOGANE
109 27 OLAZABAL DONATO DE LOPEZ, ALIZIA 3:48:40 ESKORIATZA
110 254 FONTANES CACERES, AITOR 3:49:15 ERTZA
111 199 ARRUABARRENA JAUREGI, IRAITZ 3:49:25 OARGI-TOLOSA
112 374 CASTAÑARES ZORROZUA, ARKAITZ 3:49:33  
113 211 MOLINA GOÑI, XABIER 3:49:39 GOIERRI GARAIA
114 136 ARIZNABARRETA NAVARRO, ENEKO 3:49:42 ZORTZIETAKOAK
115 139 ZORROZA IRIONDO, MARIA 3:49:50 ARRATZUKO ARROLAPE
116 65 URIARTE ETXEBARRIA, AITOR 3:49:55 ARRATZUKO ARROLAPE
117 64 KANTSAU VASALLO, XABI 3:50:24 ARRATZUKO ARROLAPE
118 420 IZA TOTORIKA, IBON 3:50:28  
119 341 TAPIA RUIZ, CESAR 3:50:41 TRAGALPINOS
120 470 URDAMPILLETA, ARITZ 3:50:45  
121 19 IRIGOYEN ODRIOZOLA, UXOA 3:51:13 PAGOETA
122 25 VAZQUEZ RODRIGUEZ, MONTSERRAT 3:51:30 SESTAO ALPINO
123 379 VELEZ VALLE DE LERSUNDI, KARLOS 3:52:22  
124 113 LETE BIAIN, XABIER 3:53:21 ALOÑA MENDI
125 468 IZAGUIRRE CAMPOVERDE, JON KEPA 3:53:21  
126 315 GOIKOETXEA LÓPEZ DE ALDA, JON 3:53:59 42195.es
127 282 RUIZ DE APODACA, RICARDO 3:54:03 GAZTEIZ
128 14** SEVILLANO GUERRA, SANDRA 3:55:29 ERTZA
129 206 ZAMAKONA URIGOITIA, MARKEL 3:55:29 MIRU GAIN
130 550** ETXEBARRIA ARTETXE, ALEX 3:55:29  
131 104 ZULOAGA MUGICA, EMILIANO 3:55:38 ZORNOTZA
132 469 INTXAURBE, JON 3:55:53  
133 348 UZIN GARMENDIA, XABIER 3:56:28  
134 62 DIAZ LARRARTE, PABLO 3:56:51 EIBAR
135 101 ORDORIKA ITURBE, ASIER 3:57:10 ARRATZUKO ARROLAPE
136 117 ATUTXA IRIONDO, EUKENI 3:58:33 BRINEAN
137 301 MARTIN GOROSTIZA, ASIER 3:59:23 JOKO ALAI
138 143 AMESTOY GARCIA, XABIER 3:59:58 PALOMARES
139 320 ELUSTONDO, JOSEBA 4:00:15 MORKAIKO
140 498 PEREZ OLABARRI, GORKA 4:01:02  
141 512 RUBIO ROMERO, SERGIO 4:01:09  
142 343 ZURIKARAI MARCILLA, JOSE JABIER 4:01:36 GAZTEIZ
143 261 UNSIÓN PABOLLETA, TXUS 4:01:53 MANTTALE
144 219 LOPEZ BOSQUE, EDUARDO 4:01:59 SESTAO ALPINO
145 277 GURTUBAY UNDAGOITIA, ZIGOR 4:02:09 ZORNOTZA
146 172 SAN PEDRO DUOANDIKOETXEA, JAVI 4:02:15 ITXINAPE
147 208 GARAIA IRIGOIEN, ARKAITZ 4:02:18 LAGUN ONAK
148 496 GARCIA PEREZ, UNAI 4:02:49  
149 335 GRISALEÑA GLARIA, SERGIO 4:02:54 GURUTZ URDIÑA
150 416* ORMAETXEA ZENIKAZELAIA, BEÑAT 4:02:55  
151 78* RUIZ DE VIÑASPRE LOPEZ-GIL, JON 4:02:57 MANUEL IRADIER
152 440 BEOBIDE EALO, EGOITZ 4:02:58  
153 480 GALDIZ SALINAS, PAUL 4:03:16  
154 351 BILBAO MADARIAGA, ANDONI 4:03:27  
155 366 PEREZ DE ARENAZA, ARANTZAZU 4:03:36 GAZTEIZ
156 522 VITERI VALLE, GORKA 4:04:09  
157 248 BARRENETXE AXPE, EKAITZ 4:04:17 ALPENVEREIN
158 267 ALSUA ANCISAR, JOSU 4:04:17 ERLAITZ
159 158 SANCHOYERTO MARTÍNEZ, AITOR 4:05:15 DEUSTUKO MENDITARRAK
160 125 ZALBIDE ETXEBERRIA, XABIER 4:05:21 GANZORROTZ
161 533 LABAYEN IRAETA, IBAN 4:05:41  
162 365 MANTEROLA ZABALLA, JON 4:05:44  
163 165 ASTONDOA IRIONDO, ANDER 4:06:04 GANZABAL
164 316 GARMENDIA ARREGUI, IÑIGO 4:06:36 ERLAITZ
165 545 URRUTXUA EREÑO, JAVIER 4:07:12  
166 126 HERRERA PEREZ, IVAN 4:08:09 GOIKOGANE
167 21 ARAGON FALCES, MARICRUZ 4:08:13 IBONCIECHO
168 233 SANTA TERESA, DANIEL 4:08:23 UBIETAMENDI
169 195 SAEZ DE IBARRA OCIO, DAVID 4:08:47 ZORTZIETAKOAK
170 178 CORTA ECHANIZ, ARKAITZ 4:09:14 ANAITASUNA
171 377 GARAY ORBE, JOKIN 4:09:47  
172 549 SANZ ALISES, MIGUEL ANGEL 4:10:08  
173 562 GORRIÑO AGUIRRE, UNAI 4:10:09  
174 339 ZUBIZARRETA ELIZBURU, GAIZKA 4:10:39 ESKORIATZA
175 61 BAÑOS GARCIA, UNAI 4:10:46 ATXAZPE
176 321 CARRILLO SOTO, LAURA VERONICA 4:11:28 SESTAO ALPINO
177 170 URBIZU URIBE, IKER 4:11:29 PUNTA MONPAS ANTXETA
178 291 GUTIERREZ GARCIA, JOSE ANGEL 4:11:42 GAZTEIZ
179 250 ESCUREDO ETXEBARRIA, ZENDOA 4:11:54 BIHOTZ GAZTEA
180 218 BARANDIKA ESPARZA, AITOR 4:12:06 GOIKOGANE
181 137 ELIZETXEA LASA, MIKEL 4:12:30 GIRIZIA
182 411 MARTINEZ ORTUONDO, IÑAKI 4:12:34  
183 238 ORTIZ DE ELGUEA AZACETA, ANDONI 4:13:33 GAZTEIZ
184 306 SANCHO MORAL, ISAAC 4:13:34 TRAGALPINOS
185 128 GONZALEZ DE ARRILUZEA MIMENZA, IÑIGO 4:13:50 MANUEL IRADIER
186 181 SARASUA VILLABELLA, ALEX 4:13:56 ALPINO TABIRA
187 89 IRAZU LEGORBURU, ARAITZ 4:13:59 ARRATZUKO ARROLAPE
188 497 GONZALEZ DIEZ, JORGE 4:14:02  
189 495 COSTAS, RAMON 4:14:11  
190 415 MUÑOZ ERASUN, ARKAITZ 4:14:15  
191 402 GONZALEZ, KARLOS 4:14:27  
192 394 EUGI GOÑI, XUBAN 4:14:51  
193 232 BEIKA MENTXAKA, IÑIGO 4:15:39 LEIOA
194 471 MARTÍN RUBIO, EDU 4:15:39  
195 358 ALMEIDA RAMILO, JOSE MANUEL 4:16:13 GAZTEIZ
196 449 ANTXIA, ANDER 4:16:17  
197 122 ECHEVARRIA LANDETA, HANOT 4:16:56 42195.es
198 173 RODRIGUEZ ALDANONDO, LARTAUN 4:17:03 PUNTA MONPAS ANTXETA
199 147 TINEO HORMAZA, SERGIO 4:17:05 LEIOA
200 459 LARREA, SENDOA 4:17:43  
201 443 NUÑEZ ARTIDIELLO, MODESTO 4:17:53  
202 241 CARRETERO PEREZ, DAVID 4:17:58 INDAMENDI
203 91 NISTAL MORAN, JOSE ANTONIO 4:18:08 TELENO
204 481 ALONSO CESTEROS, AARON 4:18:12  
205 201 GABILONDO MILLET, JOXE 4:18:16 POL POL
206 544 ELIZEGI ARMENDARIZ, LAIDA 4:18:20  
207 500 LOPEZ SAENZ, JOSE IGNACIO 4:18:22  
208 446 SIERRA GOIKOLEA, UNAI 4:18:52  
209 183 OQUILLAS GALDOS, JUANJO 4:19:07 MANUEL IRADIER
210 264 DELGADO HERRERO, BEATRIZ 4:19:40  
211 270 GAVIÑA BASTERRA, GORKA 4:20:04 GAZTEIZ
212 222 TXASKO GAMIZ, BORJA 4:20:13 ZORTZIETAKOAK
213 96 GUTIERREZ MARTINEZ, CESAR 4:20:15 TELENO
214 202 GONZALEZ CAVADA, DANIEL 4:20:19 XTREME SPORT CLUB
215 141 ITURRATE MENDIETA, MIKEL 4:20:21 CLUB VASCO DE CAMPING
216 313 HERMIDA CENDRERO, OSCAR PEDRO 4:20:27 TRAGALPINOS
217 84 PAZ BERMUDEZ, ANA 4:20:31 TODOVERTICAL
218 81 ESCRIBANO ORTEGA, JUAN CARLOS 4:20:32 TODOVERTICAL
219 215 GARCIA MARTIN, DAVID 4:20:33 ZORTZIETAKOAK
220 317 BENGOECHEA OLAIZOLA, ION 4:20:36 ERLAITZ
221 474 OÑEDERRA OLAIZOLA, JOSE ANGEL 4:20:50  
222 216 MARTINEZ DOMINGUEZ, PABLO 4:21:30 MANUEL IRADIER
223 353 AGIRREZABALA NUÑEZ, IÑAKI 4:22:03 BURUMENDI
224 419 AIERDI ALDEKOA, EKAITZ 4:22:16  
225 88 URRA RUBIO, MIKEL AINGERU 4:22:29 42195.es
226 482 TELLETXEA LOTINA, JOXEAN 4:22:35  
227 441 PÉREZ DE LECETA GONZÁLEZ, TÁNIT 4:22:42  
228 308 PEREZ VICARIO, LETICIA 4:22:49 TRAGALPINOS
229 368 MONASTERIO GONZALEZ, LEIRE 4:23:11  
230 336 GIL FERNANDEZ DE RETANA, PABLO 4:23:21 GAZTEIZ
231 188 ARREGUI FRESNEDA, ASIER 4:23:22 ERTZA
232 100 LOPEZ DE ARBINA SALAZAR, AIDEKO 4:23:36 GAZTEIZ
233 325 MARTINEZ ESTEVEZ, JAVIER 4:23:36 GAZTEIZ
234 451 DOMINGUEZ VILLAZALA, VERONICA 4:23:48  
235 214 SANCHEZ AMUNDARAIN, JOSEBA 4:23:53 BRINEAN
236 297 UNZUETA LARRABE, ZIGOR 4:24:14 ALPENVEREIN
237 458 GONZÁLEZ CASTILLA, EMILIO L. 4:24:22  
238 467 BERECIARTUA IRURETA, AITOR 4:24:46  
239 29 LENDINEZ GARATE, AINHOA 4:24:51 MORKAIKO
240 322 BELOKI GARMENDIA, IBAI 4:24:52 GAILURRERANTZ
241 217 GARCIA LOPEZ, CARLOS JAVIER 4:25:17 PEÑA GUARA
242 541 AGUIRRE GABILONDO, IGOR 4:25:19  
243 342 TAPIA CARO, ROBERTO 4:26:05 UBIETAMENDI
244 566 AMIGO NUÑEZ, MIGUEL 4:26:06  
245 161 GONZALEZ GURIDI, ENEKO 4:26:52 ALOÑA MENDI
246 433 DIAZ AGUILELLA, KOLDO 4:26:59  
247 483 BERAZA SEÑOR, OSCAR 4:27:22  
248 292 ELKOROBARRUTIA, ASIER 4:27:30 MURRUKIXO
249 395 GARCÍA LAZA, JAVIER 4:27:32  
250 294 HERNANDEZ ALFARAZ, ISIDORO 4:27:34 ZORTZIETAKOAK
251 94 FRUTOS GUTIERREZ BARQUIN, ZURIÑE 4:27:47 ERTZA
252 289 URTASUN OFICIALDEGUI, FERNANDO 4:27:55 TAFALLAKO TRINKETE
253 340 ARREGI MARIKIEGI, IKER 4:29:05 ALOÑA MENDI
254 168 ARETXAGA ESPARZA, JON ANDER 4:29:13 ERDELLA
255 367 YAÑEZ SANTANA, MARCOS 4:29:36  
256 102 LETONA PEREZ DE CABALLERO, IBAI 4:29:43  
257 538 MENDEZ RODRIGUEZ, JESUS 4:30:00  
258 417 ALVAREZ PETRALANDA, JULEN 4:30:28  
259 144 URCULLU MÚGICA, GORKA 4:30:41 GANGUREN
260 265 ROMERO LAFUENTE, MIKEL 4:30:43 ZIGOITIKO ZIZKIÑO
261 60 MARTINEZ DE ALBORNOZ, JUAN 4:31:17 CANDANCHU SKI ALP
262 329 CORCUERA MANSO, JOSE MIGUEL 4:31:52  
263 105 ZENIKAZELAIA, PAULE 4:31:53 ARRATZUKO ARROLAPE
264 226 DE LA CALLE GALLARDO, ALBERTO 4:32:06 TRAILRUNNING.ES
265 450 BADIOLA GIL, AITOR 4:32:51  
266 539 ZORROZUA BARRUETABEÑA, IBAN 4:33:26  
267 179 IBAÑEZ RICA, JAVIER 4:33:29 ITXINAPE
268 197 GARCIA RAMSDEN, AITOR 4:34:03 ETORKIZUNA
269 408 ACEVEDO CASCO, MANU 4:34:23  
270 114 URBERUAGA, XABIER 4:34:32 ARRATZUKO ARROLAPE
271 70 RUIZ CÁRCAMO, RICARDO 4:34:44 BILBAO A.C.
272 133 IDIGORAS OTADUY, ALEXANDER 4:34:57 ARTARRAI
273 542 ELOSEGI CRECETNE, UNAI 4:35:17  
274 276 ASTORKIA URRAZA, LANDER 4:35:35 AUSTARRI
275 370 BIKANDI LAUZIRIKA, MIKEL 4:35:46  
276 447 ERAÑA LARRAÑAGA, IÑIGO 4:36:01  
277 120 PEREZ, AITOR 4:36:02 ITURRIBERO
278 149 HUETE DEL VALLE, JORGE 4:36:11 TELENO
279 285 QUIJADA APARICIO, CARLOS 4:36:34 ZORTZIETAKOAK
280 90 ANTON LENNO, MAITE 4:36:36 ALOÑA MENDI
281 95 ZUBIZARRETA ELIZBURU, MARIJE 4:36:38 ALOÑA MENDI
282 381 ORTUETA ARANDO, OSCAR 4:36:38  
283 115 KORKOSTEGI OIANGUREN, OLATZ 4:36:41 ALOÑA MENDI
284 567 URUTXURTU PETRALANDA, GORKA 4:36:52  
285 286 AMURIZA GUMUCIO, ANDONI 4:36:55 LAMINO M. T.
286 307 GOMEZ-GALARZA CANTERA, GONZALO 4:37:00 TRAGALPINOS
287 473 GONZALEZ LOPEZ, DAVID 4:37:23  
288 231 ROQUE SEMEDO, FCO JAVIER 4:37:41 ITXINAPE
289 245 GARAY GOIRI, GORATZ 4:37:41 ITXINAPE
290 429 UZURIAGA ETXABE, UNAI 4:38:02  
291 508 CANDO ARTIME, KOLDO 4:38:29  
292 145 MURUA ZORROZUA, IOSU 4:38:59 ALPINO TABIRA
293 528 GALVÁN MARTÍN, IÑAKI 4:39:12  
294 561 FERNANDEZ ROA, NATXO 4:39:15  
295 246 VAZQUEZ SAN MIGUEL, ARITZ 4:39:22  
296 445 ORBE LIZUNDIA, ROBERTO 4:39:28  
297 376 AUZOKOA OLAGOITIA, IBAN 4:39:49  
298 162 ARBAIZA BARRONDO, JON 4:39:50 ITXINAPE
299 568 RUBIO MENDEZ, ROQUE JAVIER 4:39:52  
300 75 CALVO MARTÍNEZ DE GUEREÑU, ARITZ 4:40:29 42195.es
301 521 ZARRABEITIA, IÑIGO 4:40:33  
302 86 AKARREGI BENGOETXEA, JON 4:40:36 BURUMENDI
303 537 TREBOLAZABALA HURTADO, JAVIER 4:41:19  
304 504 FRECHILLA PEREZ, ELENA 4:41:33  
305 364 MAZQUINEZ NARRO, ASIER 4:41:50  
306 130 URRESTARAZU MINGO, ZIGOR 4:42:14 ARRATZUKO ARROLAPE
307 72 GORDO RODRIGUEZ, JUAN 4:42:55 SENDERISMO CARPANTA
308 198 FUERTES RAMOS, AITOR 4:42:55 LEIOA
309 176 LAGUNA VILLANUEVA, CARLOS 4:42:58 ZORTZIETAKOAK
310 560 GARAY ZARRAGA, ANDREA 4:42:58  
311 132 GONZALEZ RESTREPO, RAMON 4:43:19 PEÑA MEA
312 146 TINEO HORMAZA, JUAN IGNACIO 4:43:21 LEIOA
313 472 MALO EIZAGIRRE, JOSEBA 4:44:38  
314 454 ETXABE ZABALETA, JOSEBA 4:44:51  
315 76 SUSAETA ETXEBARRIA, JON ANDER 4:44:57 GANZABAL
316 391 TREBOLAZABALA HURTADO, ALESANDER 4:44:57  
317 384 MOLINERO IZAGIRRE, JOKIN 4:45:13  
318 166 AGIRRE ARRIETA, GABIREL 4:45:20 GAZTEIZ
319 453 PRIETO OSORIO, KOLDO 4:45:32  
320 31 URIZAR GARAIANDIA, EBA 4:45:53 ORTHEZ CLUB
321 532 URIZARBARRENA, MIKEL 4:46:06  
322 455 CASTRILLO SAINZ DE MURIETA, ASIER 4:46:16  
323 536 RUIZ FUENTES, JUAN PABLO 4:46:16  
324 423 BRIZ SAINZ, ROBERTO 4:46:28  
325 309 CAMPO CORTES, GUILLERMO 4:46:43 TRAGALPINOS
326 434 GONZALEZ LASKIBAR, IÑIGO 4:47:19  
327 192 ZORRIKETA LARBURU, KOLDO 4:47:31 BILBAO A.C.
328 275 ECHANOVE FRANCO, ALFONSO 4:48:19 ALDATZ GORA
329 278 GARCIA ABASOLO, IÑAKI 4:48:31 ARRATZUKO ARROLAPE
330 302 GONZÁLEZ MONGE, JOSE LUÍS 4:48:36 TRAGALPINOS
331 193 MUÑOZ ETXEBARRIA, MANUEL 4:50:33 MUNARRIKOLANDA
332 484 GARCIA CAMACHO, SERGIO 4:50:41  
333 518 DOMÍNGUEZ VILLAZALA, IBAN 4:50:50  
334 491 MARTÍN SANZ DE GALDEANO, SERGIO 4:51:00  
335 209 BARRIO MARTINEZ, JAVIER 4:51:01 MANUEL IRADIER
336 318 UGARTE ALTUNA, EUKEN 4:51:02 ORIXOL
337 460 ETXEBARRIA BILBAO, MIKEL 4:51:24  
338 127 URIBETXEBARRIA LEGORBURU, IBAN 4:51:42 ZALDAI
339 249 PALACIOS FERNANDEZ, DAVID 4:51:51 ITSASMENDI
340 298 BADAYA, TXOMIN 4:52:44 UNTZA
341 505 EZENARRO ARRIOLA, JURDAN 4:52:45  
342 509 MORAL DE LA FUENTE, PATXI 4:52:59  
343 486 LOPEZ DE ARBINA SALAZAR, EKAITZ 4:53:40  
344 272 EGUSKIZA TOCA, XABIER 4:53:41 GAILURRA
345 476 UNAMUNO UGARTEMENDIA, IRATI 4:53:46  
346 477 LIZARTZA DORRONSORO, MIKEL 4:53:46  
347 492 URIARTE EGIA, JON 4:54:07  
348 432 GUMUZIO LARRAZABAL, ILLART 4:54:08  
349 331 HERRERO CORDERO, RAÚL 4:54:18 GALLARRETA
350 244 SIERRA ALONSO, NATXO 4:54:59 AURRERA
351 413 ESTIVARIZ AIRA, FERNANDO 4:55:59  
352 205 MILIKUA ETXEBARRIA, IBAI 4:56:09 LAMINO M. T.
353 274 DIEZ GARCIA, MIKEL 4:56:12 GOIERRI K.E.
354 332 FANO MARTINEZ, SERGIO 4:57:43 CLUB VASCO DE CAMPING
355 333 RECIO ROMERA, JULIO 4:57:44 CLUB VASCO DE CAMPING
356 311 ELORZA DIAZ, ARITZ 4:59:10 MUGA
357 430 IZA URIARTE, ENEKO 4:59:13  
358 396 LARAUDOGOITIA INSUNZA, AITOR 4:59:59  
359 557 ROBLES, MANU 5:00:00  
360 326 CORRAL GARCIA, CARLOS 5:00:01 JUVENTUS
361 344 LOPEZ FELIPE, MANUEL 5:00:04 TODOVERTICAL
362 501 GAY, RALPH 5:01:31  
363 526 IRIZAR URRUTIA, KEPA 5:01:34  
364 428 ZUBIRIA ARIZNABARRETA, IBAI 5:01:54  
365 204 GARCÍA RODRÍGUEZ, JESÚS 5:02:18 TURISTA BARAKALDO
366 135 AMOREBIETA ALDECOA, FERNANDO 5:02:26 ZORNOTZA
367 407 BASTIDA, ANDER 5:02:28  
368 516 URANGA GRANADOS, IÑAKI 5:03:45  
369 235 KARPIO, RUBEN 5:05:10 MIRU GAIN
370 148 ALKIZA MEZO, AITOR 5:06:23 ITXAS ARGIA
371 493 ZAUTUA BILBAO, IGOR 5:07:01  
372 175 BEAMONTE AJURIA, JESUS 5:07:23 ERTZA
373 404 AKETXE AGIRRE, ARKAITZ 5:07:36  
374 409 ZUBIA AZKUE, AITOR 5:07:43  
375 502 MARTÍN ZABALZA, KIKE 5:07:43  
376 414 NISO RODRIGUEZ, DAVID 5:08:02  
377 397 ETXEBARRIA DE LA ROSA, AITOR 5:10:47  
378 390 TRIGEROS EGUSKIZA, XABIER 5:10:59  
379 399 PEREZ GAZKEZ, IÑIGO 5:11:13  
380 67 ZUBIAURRE MENDIOLEA, IÑAKI 5:11:30 EIBAR
381 534 SUADES ROJAS, JOSEP MARIA 5:11:41  
382 389 LUESMA, DAVID 5:12:13  
383 92 CALVO EUGUI, XABIER 5:12:50  
384 290 ORIBE GONZALEZ, ALFONSO 5:14:25 MERCEDES BENZ
385 400 LOPETEGI SALEGI, IÑAKI 5:14:39  
386 98 CANTÓN PALLARÈS, CARLES 5:19:16 MUNARRIKOLANDA
387 152 SANCHEZ CASADO, MARIA 5:19:54 POL POL
388 153 BALENZIAGA ARENAZA, ANA 5:19:54 MURRUKIXO
389 386 TOTORIKA OLAIZOLA, MIKEL 5:19:56  
390 99 HUBER IBARZABAL, KEVIN 5:22:19 ARRATZUKO ARROLAPE
391 255 BASAURI HERRERO, FELIX 5:23:20 ITXAS ARGIA
392 529 GONZÁLEZ GALARZA, VÍCTOR 5:23:20 42195.es
393 295 CANTERO GANGOITI, VERONICA 5:24:08 UNTZA
394 296 GANDARIAS OLEAGA, SUSANA 5:24:08 UNTZA
395 479 RODRIGUEZ LEKUBE, PERNANDO 5:24:52  
396 66 SERRA PRATS, JAVIER 5:25:01 GOIENA
397 487 LOPEZ GUITERA, IÑIGO 5:25:36  
398 207 AGIRRE ELKOROBEREZIBAR, UGUTZ 5:25:48 ORDIZIAKO MENDIZALEAK
399 543 MATA BERROCOSO, RICARDO 5:26:20  
400 382 COBO ALONSO, DANIEL 5:26:40 42195.es
401 422 CANO LLORENS, ALBERTO 5:27:11  
402 82 MORÁN GÓMEZ, EGOITZ 5:28:22 TRAILRUNNING.ES
403 237 SANTOS REMENTERIA, JOSE RAMON 5:29:09 DEPORTIVO ELEMENTAL GR10
404 431 MENDIZURI SANCHEZ, JON ANDER 5:29:24  
405 337 ARISTIMUÑO DIAZ, MIKEL 5:30:34 ZORTZIETAKOAK
406 284 MONTERO ALONSO, JOSÉ MIGUEL 5:31:57 CLUB MIRANDES DE MONTAÑA
407 253 TROGISCH, STEVEN 5:32:07 ALPENVEREIN
408 523 URIARTE PRECIADO, AITOR 5:32:08  
409 330 GOMEZ RODRIGUEZ, ANSELMO 5:35:20 POL POL
410 558*** BENGOETXEA, UNAI 5:35:40  
411 426 TRABA BORAAZAS, IVAN 5:35:47  
412 452 MARTINEZ ROUX, JEAN 5:36:02  
413 513 GONZALEZ FRANCO, IVAN 5:36:16  
414 288 HOYOS MIELGO, FERNANDO 5:37:31 ITXARTU TALDEA
415 565 RUA CONDE, GERONIMO 5:37:32  
416 525 MAYORAL FERNANDEZ, IÑAKI 5:41:03  
417 111 GURIDI LARRAÑAGA, ANDONI 5:41:48 ALOÑA MENDI
418 510 BLANCO ZABALETA, ARITZ 5:42:00  
419 304 ANDRES LOPEZ, JESUS 5:43:52 TRAGALPINOS
420 279 PEREZ MADINA, GORKA 5:44:42 GANGUREN
421 489* DIAZ DE MENDIBIL, KOLDOBIKA 5:50:08  
422 437 RUIZ MARTINEZ, JORGE 5:52:40  
423 442 ERAÑA ANZOLA, MIKEL 5:53:28  
424 383 GUINEA RUIZ, EDGAR 5:56:56  
425 87 ZABARTE, ANDER 5:57:07 ALOÑA MENDI

* 3 MINUTOS DE PENALIZACION POR LLEVAR EL DORSAL MAL COLOCADO ** 3 MINUTOS DE PENALIZACION POR RECIBIR AYUDA EXTERNA(AGUA) FUERA DE ZONA DE AVITUALLAMIENTO ***1 HORA DE PENALIZACION POR ENTRAR AL CORRALITO SIN EL MATERIAL OBLIGATORIO, Y SIENDO APERCIBIDO DE ELLO, SE DESHACE DE UNA PRENDA DE ABRIGO QUE ENTREGA A UNA PERSONA DEL PUBLICO

Clasificaciones 2013

Clasificación General 2013

POS, DOR, IZEN ABIZENAK DENBORA TALDEA
1 1 ZINCA, IONUT ALIN 2:28:27 SESTAO ALPINO
2 16 CRESPO, JAVIER 2:29:36 NEW BALANCE TEAM
3 3 AIT MALEK, ZAID 2:32:09 C.D. MEDIA LEGUA DE BAENA
4 5 CASTANYER BERNAT, TOFOL 2:32:55 SALOMON
5 11 HERAS HERNÁNDEZ, MIGUEL ÁNGEL 2:33:15 SALOMON
6 13 EGEA CACERES, ARITZ 2:34:53 GOIERRI K.E.
7 18 GOÑI ARANBURU, IMANOL 2:35:42 ARRATZUKO ARROLAPE
8 14 CABALLERO ORTEGA, MIGUEL 2:39:15 LA SPORTIVA
9 22 GARTZIA EIZAGIRRE, ENDIKA 2:42:03 TRIKIDEAK
10 29 EL QAYED, ABDERRAHIM 2:44:08 SESTAO ALPINO
11 23 CÁMARA PÉREZ, RAUL 2:45:28 NEW BALANCE TEAM
12 114 LARRALDE, JOSEBA 2:46:23 MANTTALE
13 24 LOZANO LOPEZ, JON 2:47:34 AMURRIO TRAILRUNNING
14 212 SANTAMARIA ARANBURU, UNAI 2:47:46 MANTTALE
15 7 REITER, PHILIP 2:48:05 SALOMON
16 26 LARRAZABAL PALACIO, JOSE FELIPE 2:48:58 GOIKOGANE
17 27 DOMINGUEZ LEDO, JAVI 2:49:29 GAZTEIZ
18 17 ITURRIETA RUIZ, ZIGOR 2:51:33 THE NORTH FACE
19 362 ISASI FLORES, IÑAKI 2:51:52  
20 302 CANGAS MORILLAS, ANDER 2:51:55 GOIENA
21 25 ROMÓN MARTÍNEZ, JESUS MARI 2:52:56 SALOMON
22 201 AGUADO BUENO, ASIER 2:55:07 SESTAO ALPINO
23 267 IRURETAGOIENA AGOTE, MIKEL 2:55:11  
24 451 DIAZ  GOMEZ, ALEX 2:55:49  
25 28 ITZA BENGOETXEA, GAIZKA 2:56:17 ALDATZ GORA
26 31 URBANO SANTIN, JOSEBA 2:56:34 ITXINAPE
27 90 GARCIA RECONDO, CARLOS 2:57:09 ERLAITZ
28 199 KORTA BEREZIARTUA, IÑAKI 2:58:28 LAGUN ONAK
29 398 BEREZO DÍEZ, JORGE 2:58:48  
30 167 IRAETA AGIRRE, ARKAITZ 3:00:00 LAGUN ONAK
31 240 KORTA BEREZIARTUA, XABIER 3:00:01 LAGUN ONAK
32 360 EZEIZA JAUREGI, UNAI 3:01:42  
33 150 GOITISOLO, JOANES 3:02:41 ARRATZUKO ARROLAPE
34 158 DELGADO HERRERO, RAUL 3:03:00  
35 428 ORTIZ DE GINEA IÑIGEZ DE ZIRIANO, ASIER 3:03:01  
36 57 GARCIA LOMAS, RICARDO 3:03:11  
37 94 URIONABARRENETXEA ZALDUNBIDE, IGOR 3:03:34 ARRATZUKO ARROLAPE
38 4 AGIRREZABALA EZKURDIA, LEIRE 3:03:42 OARGI-TOLOSA
39 137 BUCETA MARTIODA, IBAN 3:03:59 ZORTZIETAKO
40 239 MAIZA BEGUIRISTAIN, JOSE JAVIER 3:04:40 DANTZALEKU SAKANA
41 210 CRESPO HERRERO, JESUS 3:04:54 PIELAGOS
42 306 POZO MUÑOZ, JOSE LUIS 3:05:11 UBIETAMENDI
43 321 CASAS VILA, ROGER 3:06:06 FANATIK
44 233 MERINO LOPEZ, ROBERTO 3:06:45 42195.es
45 218 ZELAIA ETXANIZ, JEXUX 3:06:49 LAGUN ONAK
46 445 ALBIZUA URIARTE , AXIER 3:07:10  
47 356 GURTUBAI ZUBERO, IBON 3:07:36  
48 101 SAN VICENTE URKIA, EKAITZ 3:07:44 BESAIDE
49 56 BILBAO ARRIORTUA, UNAI 3:07:48 LEZAMA GAILUR
50 151 INSAUSTI ESNAOLA, IÑAKI 3:08:08 OARGI-TOLOSA
51 130 HERCE ARBELAITZ, GORKA 3:08:10 MANTTALE
52 236 ANGULO ANGULO, PABLO 3:08:25 42195.es
53 291 GARCIA BLAZQUEZ, JUAN CARLOS 3:08:51  
54 400 GOIKOETXEA LÓPEZ DE ALDA, JON 3:09:21  
55 276 DOS SANTOS, JOSE LUIS 3:09:31  
56 213 MUNARRIZ IGOA, ARITZ 3:09:45 UDABERRI
57 358 VELEZ DEL VALLE, PABLO 3:09:53  
58 238 CONDE ZABALETA, AITOR 3:10:22 AMALUR
59 247 RUIZ URDA, JOSE GABRIEL 3:10:23 ZORNOTZA
60 226 BERMUDEZ, MARTXEL 3:10:25 ERLAITZ
61 205 IRURETAGOIENA PLAZA, IÑIGO 3:10:28 ITXAS ARGIA
62 425 VALDES GALLO, JOSE MARIA 3:10:35  
63 224 GORRIA CORRES, CARLOS 3:10:40 UZTURRE
64 434 BARQUIN DIEZ, JON 3:10:47  
65 184 MANTEROLA ZABALLA, ALFONSO 3:11:11 ITXINAPE
66 106 PALOMAR ARROYO, ANDRES 3:11:13 BANZAII ANTARTIKA
67 77 ARETXAGA ARANZABAL, GORKA 3:11:20 ZORNOTZA
68 140 KORTA IBARRA, ASIER 3:11:22 ZORNOTZAKO BRINEAN
69 50 LOYO MENOYO, ELENA 3:11:52  
70 189 URIARTE ETXEBARRIA, AITOR 3:11:52 ARRATZUKO ARROLAPE
71 79 FERNANDEZ HORMAETXE, EXABIER 3:11:59 ZORNOTZA
72 439 ARETZAGA ROMO, GAIZKA 3:13:02  
73 2 PICAS ALBETS, NURIA 3:13:16 BUFF POR TEAM
74 195 URIONABARRENETXEA OLABARRIAGA, IÑAKI 3:14:08 ARRATZUKO ARROLAPE
75 304 CONDE ARANTZAMENDI, IORITZ 3:14:11 MORKAIKO
76 293 LARRONDO SAEZ DE CASTILLO, FRANCISCO JAVIER 3:14:13  
77 204 EGIGUREN ITURRALDE, JOKIN 3:14:17 LAGUN ONAK
78 401 LACALLE ARNEDILLO, FRANCISCO JAVIER 3:14:26  
79 259 JIMENEZ ARRIETA, AITZOL 3:15:11  
80 301 DE LA FUENTE PLACERES, RAÚL 3:16:02 ERLAITZ
81 163 ARRIARAN MENDIALDUA, JABIER 3:16:12 ORIXOL
82 322 GAVIÑA BASTERRA, GORKA 3:16:35 GAZTEIZ
83 8 FRAILE, UXUE 3:16:37 TEAM ADIDAS
84 138 DURAN RUIZ DE EGINO, AITOR 3:16:46 EUSKARARAKO
85 385 FERNANDEZ IRIONDO, JOSU 3:17:17  
86 335 ETXEBARRIA ALVAREZ, JOKIN 3:17:25  
87 223 ARANA AREXOLALEIBA, AITOR 3:17:30 MIRU GAIN
88 227 DIAZ DE ALDA URCELAY, PABLO 3:17:59 GAZTEIZ
89 188 GORRITIBEREA ECHAVE, ALBERTO J. 3:18:29 INDAMENDI
90 363 ALVAREZ PETRALANDA, JULEN 3:18:31  
91 71 ZABALA ICARAN, XABIER 3:18:40 ARRATZUKO ARROLAPE
92 62 BILBAO MENDIOLA, IÑIGO 3:18:43 ARRATZUKO ARROLAPE
93 447 BARRENETXEA OJINAGA, ISUSKO 3:18:47  
94 69 BARANDIARAN LARREA, ZORION 3:18:55 AMEZTI
95 433 BILBAO MADARIAGA, ANDONI 3:19:26  
96 257 GONZALEZ URIARTE, ASIER 3:19:52  
97 6 IBARBIA BELOKI, AITZIBER 3:19:54 AIZKARDI
98 222 HERNANDO VILARRODONA, LUISMI 3:19:59 ZORTZIETAKO
99 103 ELIZETXEA LASA, MIKEL 3:20:11 GIRIZIA
100 228 OIARBIDE ETXEBERRIA, LAKE 3:20:30 IDIAZABAL K.E.
101 292 ALONSO GOMEZ, DAVID 3:21:29  
102 96 FRUNIZ BUSTINZA, LANDER 3:21:38 GANZABAL
103 35 LIZARRAGA LAZCANO, JULEN 3:21:41  
104 145 SANCHEZ RIOS, IÑAKI 3:21:50 MERCEDES BENZ
105 343 IBAÑEZ, IBAI 3:22:02  
106 429 SAN MIGUEL MAYO, ROBERTO 3:22:17  
107 53 SANCHOYERTO MARTINEZ, AITOR 3:22:26 DEUSTUKO MENDITARRAK
108 186 BERJON ERIZ, GORKA 3:22:44 GANGUREN
109 381 DE DIEGO IBAÑEZ, ALBERTO 3:23:27  
110 55 ASEGINOLAZA GARMENDIA, IÑIGO 3:23:49 ARALARKO ADISKIDEAK
111 296 GUTIERREZ GONZALEZ, PATXI 3:23:52 GANGUREN
112 373 LAGUNA VILLANUEVA, CARLOS 3:24:28  
113 197 ODRIOZOLA ZUBIZARRETA, IGOR 3:24:46 LAGUN ONAK
114 10 OLAZABAL  DONATO DE LOPEZ, ALIZIA 3:24:49 ESKORIATZA
115 209 LIZARRIBAR GONZALEZ, IÑIGO 3:25:02 CLUB VASCO DE CAMPING
116 198 MANTEROLA ONDARRA, ASIER 3:25:11 PAGOETA
117 95 MOLINA GOÑI, XABIER 3:25:19 GOIERRI GARAIA TALDEA
118 139 MELENDO GONZALEZ, XABIER 3:25:24  
119 340 DIAZ LARRARTE, PABLO 3:25:39  
120 389 ALBURQUERQUE ROMANO, GERARDO 3:25:58  
121 207 BARRENETXEA AXPE, EKAITZ 3:26:02 ALPEVEREIN AUSTRIA
122 153 BASTIDA, JON 3:26:17 LANKIDE ARABA
123 76 ZULOAGA MÚGICA, EMILIANO 3:26:27 ZORNOTZA
124 148 RUIZ DE APODACA ETXAZARRA, RICARDO 3:27:11 GAZTEIZ
125 83 MARTIN OLABARRIAGA, ARITZ 3:27:27 ARRATZUKO ARROLAPE
126 65 LASARTE ELU, XABAT 3:27:29 AURRERA
127 168 ASTONDOA , ANDER 3:27:31 GANZABAL
128 157 SAN PEDRO DUOANDIKOETXEA, JAVI 3:27:51 ITXINAPE
129 417 GARCIA LAVIN, ALBERTO 3:28:10  
130 74 LOPEZ DE ARMENTIA OLABARRI, ARKAITZ 3:28:17 MANUEL IRADIER
131 181 ETXEBERRIA MUÑOZ, LOREN 3:28:34 ERLAITZ
132 165 ALZOLA GORDOA, IÑIGO 3:28:41 BESAIDE
133 332 ETXEBARRIA ARTETXE, ALEX 3:28:43  
134 374 ORDOZGOITI GOYOAGA, JON 3:28:45  
135 80 FERNANDEZ ASENJO, IÑAKI 3:28:52  
136 353 ARRUTI BASTERRETXEA, ARITZ 3:29:15  
137 270 ZAUTUA BILBAO, EGOITZ 3:29:19  
138 117 AIERDI ALDEKOA, EKAITZ 3:29:24 ZORNOTZAKO BRINEAN
139 324 PEREZ ORTUONDO, IGOR 3:29:27  
140 253 IRAZUSTABARRENA ETXEBERRIA, XABIER 3:29:43 GAILURRERANTZ
141 180 ARKAUZ, IÑIGO 3:30:16 MURRUKIXO
142 100 BASCONES LECIÑANA, ION 3:30:48 MANUEL IRADIER
143 441 ISASI FLORES, JOSU 3:31:25  
144 32 SEVILLANO GUERRA, SANDRA 3:31:42 SESTAO ALPINO
145 92 ARIZNABARRETA NAVARRO, ENEKO 3:32:24 ZORTZIETAKO
146 98 OIARBIDE UGARTEMENDIA, ASIER 3:32:25 IDIAZABAL K.E.
147 313 GALPARSORO JAUREGI, OIHAN 3:32:27 ATAUN K. E.
148 345 ARRUABARRENA JAUREGI, IRAITZ 3:32:29  
149 141 HERRERA PEREZ, IVAN 3:32:51 GOIKOGANE
150 416 ELGUEZABAL, BORJA 3:33:02  
151 305 ESCUREDO ETXEBARRIA, ZENDOA 3:33:29 BIHOTZ GAZTEA
152 455 INTXAURRALDE URIARTE, KOLDO 3:33:29  
153 349 NUÑEZ ARTIDIELLO, MODESTO 3:33:31  
154 308 IRAZU SOPEÑA, GORKA 3:34:18 42195.es
155 185 MANTEROLA ZABALLA, JON 3:34:24 ITXINAPE
156 399 LARREA, SENDOA 3:34:35  
157 311 ALVAREZ DEL RIO, IÑAKI 3:34:46 TTUTTURRE
158 105 RODRIGUEZ JAIMEZ, PLACIDO 3:34:59 GANGUREN
159 214 COLL CAPELLE, JOSEP 3:35:02 42195.es
160 323 ORTUONDO GOROSTIZA-GOIZA, JON ANDER 3:35:15  
161 453 ALBERDI QUIÑONES, OIER 3:35:42  
162 192 OTXOA GARCIA, ANDONI 3:35:52 ROCOPOLIS
163 261 LASA ETXEGOIEN, DANI 3:35:53  
164 241 OIANGUREN ARANTZAMENDI, ORKATZ 3:36:20 ARTIBAI
165 217 LORENZO CATALA, JORDI 3:36:51  
166 420 BENITO DE LA TORRE, GUSTAVO 3:37:27  
167 309 ORMAETXEA, AXIER 3:37:36  
168 172 ARRIAGA ABERASTURI, AITOR 3:37:41 ARRATZUKO ARROLAPE
169 174 HERNANDEZ ALFARAZ, ISI 3:37:50 ZORTZIETAKO
170 303 MARTINEZ MAJO, DAVID 3:38:08 LEIOA
171 298 GOIKOETXEA SARASOLA, JON 3:38:32 OARGI-TOLOSA
172 361 VELEZ VALLE DE LERSUNDI, KARLOS 3:38:33  
173 202 CABRERA DURÁN, JAVIER 3:38:37 GANERANTZ
174 40 BENGOETXEA COUSILLAS, IBAN 3:38:41  
175 289 PEREDA PEREDA, OSCAR 3:38:51  
176 331 GARAIA IRIGOIEN, ARKAITZ 3:39:08  
177 249 REKALDE ANDUEZA, ROBERTO 3:39:10 ARTARRAI
178 297 UNSION PABOLLETA, TXUS 3:39:15 MANTTALE
179 243 CARMENES BENITEZ, JOSE ANTONIO 3:39:16 GOIENA
180 334 ORBE ONAINDIA, IÑAKI 3:39:27  
181 438 IMAZ JAUREGI, TXEMA 3:40:13  
182 54 TRIGO SOURROUILLE, MIKEL 3:40:48 MAGNESIUM GASTEIZ
183 142 IDIGORAS, AITOR 3:41:00 ZORTZIETAKO
184 319 BARAÑANO URKIJO, GAIZKA 3:41:01 AMURRIO TRAILRUNNING
185 125 ATUTXA IRIONDO, EUKENI 3:41:02 JOKO ALAI
186 440 LAPRESA VILLANDIEGO, JAVIER 3:41:30  
187 152 ARRECHE ANCHORDOQUI, DAVID 3:42:12 IRUNGO ÑAPALEKU
188 364 LLORENTE CRODDON, ALEJANDRO 3:42:12  
189 337 SANTA TERESA ALONSO, DANIEL 3:42:18  
190 312 LARENA SAN MARTIN, JAVIER 3:42:39 MONCHINOS BTT
191 93 ROMERO LAFUENTE, MIKEL 3:42:52 ZIGOITIKO ZIZKIÑO
192 144 ORTIZ DE ELGEA AZACETA, ANDONI 3:42:53 GAZTEIZ
193 143 ALDAZABAL AMURIZA, XABIER 3:42:54 AUSTARRI
194 469 OÑEDERRA OLAIZOLA, JOSE ANGEL 3:42:57 ZESTOA
195 384 MALO EIZAGIRRE, JOSEBA 3:43:02  
196 286 OLAIZ YARZA, EUSKO 3:43:32  
197 237 URIBE ODRIA, EDU 3:44:04 EIBAR
198 64 INFANTE SERRENES, ALEJANDRO JOSE 3:44:25 SAN IGNACIO
199 426 BURGOS URRUTIA, IGOR 3:44:28  
200 255 NARBAIZA  AIARZAGUENA, LUIS 3:44:30 ZALDUA
201 432 GARCIA GOMEZ, ALVARO 3:44:57  
202 102 AZKARRAGA ETXEGIBEL, MIKEL 3:45:01 ALLUITZ
203 268 SIERRA GOIKOLEA, UNAI 3:45:01  
204 124 MANGAS GAMERO, JUAN CARLOS 3:45:37 GANGUREN
205 287 ZABALA MACIAS, IÑIGO 3:45:37  
206 442 NARBAIZA NARBAIZA, IÑAKI 3:45:44  
207 449 PAUL LARREA, JAGOBA 3:45:48  
208 379 MENDEZ RODRIGUEZ, CARLOS 3:45:50  
209 272 MARTINEZ DE LAHIDALGA VILLAR, IÑIGO 3:45:55  
210 61 GIL FERNANDEZ DE RETANA, PABLO 3:45:58 GAZTEIZ
211 183 ARETXABALETA ARRIZABALAGA, JON ASIS 3:46:02 ALPINO TABIRA
212 274 ARZA DOISTUA, IÑAKI 3:46:09  
213 415 DEL RIO, MIGUEL ANGEL 3:46:16  
214 320 ELUSTONDO AGIRREGOMEZKORTA, JOSEBA 3:46:23 MORKAIKO
215 452 LENDINEZ GARATE, AINHOA 3:46:24  
216 190 CALVETE BALSERA, LORENZO 3:47:32 ITXARTU TALDEA
217 326 KANTSAU, JABI 3:47:37  
218 84 BRAVO SAEZ DE URABAIN, SERGIO 3:47:38 EUSKARARAKO
219 134 GONZALEZ DE ARRILUZEA MIMENZA, IÑIGO 3:47:38 ZIGOITIKO ZIZKIÑO
220 119 OAR-ARTETA BEREZIARTUA, IÑAKI 3:48:21 ARRATZUKO ARROLAPE
221 182 SAEZ DE IBARRA, DAVID 3:48:35 ZORTZIETAKO
222 448 FERNANDEZ LLONA, IMANOL 3:49:02  
223 187 URRESTARAZU MINGO, ZIGOR 3:49:04 ARRATZUKO ARROLAPE
224 422 BASTEGIETA, KEPA 3:49:22  
225 430 BENITO LOPEZ DE ARMENTIA, IÑIGO 3:49:27  
226 275 ALZAGA RENTERIA, AITOR 3:49:52  
227 454 BIDEGAIN GALARRAGA, MIKEL 3:50:17  
228 178 NARBARTE, DANI 3:50:19 MENDIRIZ MENDI
229 169 BARRIO GÓMEZ, AITOR 3:50:31 BALMASEDA
230 232 GURTUBAI UNDAGOITIA, ZIGOR 3:50:42 ZORNOTZA
231 36 IRAZU LEGORBURU, ARAITZ 3:51:50 MENDIRIZ MENDI
232 87 MORALES CABELLO, OSKAR 3:51:52 ARRATZUKO ARROLAPE
233 348 SALZEDO ZUAZGA, MIKEL EUKENI 3:52:06  
234 444 ECHEVARRIA LANDETA, HANOT 3:52:27  
235 383 AMURIZA GOIKOETXEA, JOSU 3:52:37  
236 288 LORENZO ORTEGA, IBAN 3:52:50  
237 67 ROQUE SEMEDO, JAVIER 3:53:02 ITXINAPE
238 110 MANTEROLA AMUNARRIZ, IÑAKI 3:53:15 BIDEBIETAKO M. E.
239 246 BENGOETXEA, DAVID 3:53:16 42195.es
240 68 BARBIER TORRES, RAFA 3:54:20 BALMASEDA
241 234 IRAÑETA DIEZ, FRAN 3:54:29 SATORRA GURE AUZUNE
242 367 ZORRIKETA LARBURU, KOLDO 3:54:30  
243 128 PELLUS RODRIGUEZ, JOSE MIGUEL 3:54:32 ORDIZIAKO MENDIZALEAK
244 397 IRUSTA ORTIZ, BENJA 3:54:35  
245 375 SANCHEZ ESCUDERO, ROBERTO 3:54:57  
246 88 DIEZ GARCIA, MIKEL 3:55:28 GOIERRI GARAIA TALDEA
247 437 EZENARRO ARRIOLA, JURDAN 3:55:28  
248 405 ETXEBARRIA BILBAO, MIKEL 3:55:39  
249 394 CADIÑANOS CERECEDA, CARLOS 3:56:13  
250 118 URRUTIA REMENTERIA, AITOR 3:56:14 ARRATZUKO ARROLAPE
251 242 GARCIA RODRIGUEZ, JESUS 3:56:20 TURISTA BARAKALDO
252 59 LARRAÑAGA IRAZUEUI, JOSU 3:56:27 LAGUN ONAK
253 419 LARRAZABAL ARRILLAGA, ALES 3:56:37  
254 328 MOLINERO IZAGUIRRE, JOKIN 3:57:00  
255 446 VALBUENA ZORRILLA, EDUARDO 3:57:39  
256 219 ARETXAGA ESPARZA, JON ANDER 3:58:10 ERDELLA
257 391 RUIZ DE EGUINO ORMAZABAL, JULIO 3:58:52  
258 290 URRA RUBIO, MIKEL AINGERU 3:59:01  
259 154 DIAZ AGUILELLA, KOLDO 3:59:10 GAILURRA
260 318 MARTIN, ASIER 3:59:13 JOKO ALAI
261 280 MOLINUEVO MATA, BORJA 3:59:20  
262 299 FERNANDEZ CLEMENTE, JORGE 4:00:00  
263 316 MARTINEZ-LUENGAS GIL, ALFONSO 4:00:12 BILBAO A.C.
264 281 BENGOETXEA OTZERINJAUREGI, UNAI 4:00:44  
265 251 ELORZA VERGARA, CARLOS 4:00:46 LLAGAR CASA JUAN PEÑA SANTA
266 393 GARCIA ALTUNA, ERIK 4:00:57  
267 215 MARTÍNEZ ESTEVEZ, JAVIER 4:00:59 GAZTEIZ
268 354 DIAZ DE MENDIBIL ARAGOLAZA, KOLDOBIKA 4:01:00  
269 387 MARTIN CUADRADO, AKIER 4:01:15  
270 427 CORCUERA MANSO, JOSE MIGUEL 4:01:33  
271 386 ROMILLO SAINZ DE LA MAZA, IÑIGO 4:01:40  
272 410 ACEVEDO CASCO, MANU 4:02:12  
273 411 SAIZ BELARRINAGA, AITOR 4:02:35  
274 135 FRANCO HERRAEZ, PEDRO MANUEL 4:02:38 GALLARRAGA
275 179 DE SILVESTRE, MANU 4:02:38 BALMASEDA
276 248 IZAGIRRE URKIJO, JOSE MARIA 4:02:41 A.D. HOSPITAL BENASQUE
277 307 VALDIVIELSO ZUECO, URKO 4:02:42 AUSTARRI
278 424 LARAUDOGOITIA ORTEGO, IKER 4:03:02  
279 327 ARTETXE ARTABE, PEIO 4:03:28  
280 107 MARTIN HERRERO, DAVID 4:03:30 BESAIDE
281 203 RIVERO FERNANDEZ, RUBEN 4:04:14 ARTARRAI
282 366 MENDIZURI SANCHEZ, JON ANDER 4:04:43  
283 229 GUZMAN GONZALEZ, JOSEAN 4:04:48 BILBAO A.C.
284 161 BARANDIKA, AITOR 4:04:51 GOIKOGANE
285 244 ARDANZA SANCHEZ, ALEXANDER 4:04:53 UBIETAMENDI
286 41 GARAY ZARRAGA, ANDREA 4:05:56 ZORTZIETAKO
287 81 BAIZAN GOIKOETXEA, JOSU 4:05:57 LEIOA
288 338 MARTINEZ ORTUONDO, IÑAKI 4:05:59  
289 333 GARCIA PALACIOS, SERGIO 4:06:04  
290 369 GONZALEZ GARCIA, RAUL 4:06:09  
291 390 MENDOZA ACHIAGA, JORGE 4:06:44  
292 196 GABILONDO GARMENDIA, ENEKOITZ 4:07:29 POL POL
293 176 ZULUETA GONZALEZ, BORJA 4:07:54 UBIETAMENDI
294 191 SARASOLA ARRUABARRENA, ERIK 4:07:56 OARGI-TOLOSA
295 409 BAÑA NOYA, PLACIDO 4:07:57  
296 160 LARRUZEA FERNANDEZ, ASIER 4:07:58 UBIETAMENDI
297 376 BRIZ SAINZ, ROBERTO 4:08:58  
298 310 AGINAGA GINEA, IURGI 4:09:33 ITXAS ARGIA
299 147 CALVO EUGUI, XABIER 4:09:40  
300 132 MARTINEZ DURAN, INAKI 4:10:34 ALPINO TABIRA
301 382 AMESTOY GARCIA, XABI 4:11:01  
302 146 BERRA JUARISTI, IORITZ 4:11:43 ZURRIOLA
303 39 ZUBIZARRETA ELIZBURU, MARIJE 4:11:46 ALOÑA MENDI
304 113 OAR-ARTETA BEREZIARTUA, RAI 4:12:11 ARRATZUKO ARROLAPE
305 284 UZURIAGA ETXABE, UNAI 4:12:25  
306 34 RODRÍGUEZ DILIS, PILAR 4:13:12 42195.es
307 120 GARCIA ABASOLO, IÑAKI 4:13:26 ARRATZUKO ARROLAPE
308 269 ORBE LIZUNDIA, ROBERTO 4:13:39  
309 336 BERAZA, OSCAR 4:14:11  
310 231 INTXAURRAGA ARANA, AITOR 4:14:15 JOKO ALAI
311 370 BERECIARTUA IRURETA, AITOR 4:14:18  
312 314 BADAYA, TXOMIN 4:14:19 UNTZA
313 414 DAÑOBEITIA AYARZA, ETOR 4:14:29  
314 402 SIERRA ALONSO, NATXO 4:14:56  
315 173 IRASTORZA ISPIZUA, ASIER 4:15:06 GANGUREN
316 262 ALDEA FERNANDEZ, MIKEL 4:15:16  
317 116 ZUBIAURRE MENDIOLEA, IÑAKI 4:15:34 EIBAR
318 123 GARCIA MARTIN, DAVID 4:15:41 ZORTZIETAKO
319 60 LARRAZABAL NUÑEZ, JAVI 4:15:54 ZUIA M. T. ATZABAL
320 315 IRAÑETA DÍEZ, MIGUEL ANGEL 4:16:28 SATORRA GURE AUZUNE
321 352 CHAVEZ LOPEZ, TXEMA 4:16:39  
322 48 MONASTERIO GONZALEZ, LEIRE 4:16:44  
323 404 GARCIA DE ANDOIN SAEZ DE EGUILAZ, AITOR 4:17:28  
324 200 VEGA OLAETA, ZUNBELTZ 4:18:32 ARRATZUKO ARROLAPE
325 89 BENGOA LARRINGAN, IÑIGO 4:18:40 GANGUREN
326 126 AGIRRE ARRIETA, GABIREL 4:18:45 GAZTEIZ
327 350 GONZALEZ LOPEZ, DAVID 00/01/1900  
328 418 GAINZA LIBERAL, JESUS MARIA 00/01/1900  
329 33 CANTERO GANGOI, VERONICA 00/01/1900 UNTZA
330 317 GORDO, KEPA 4:20:08 ALSASUAKO MENDIZALEAK
331 265 LAMBARRI YAGÜE, ANDER 00/01/1900  
332 225 LUENGAS UNANUE, EDUARDO 00/01/1900 UBIETAMENDI
333 258 MILIKUA ETXEBARRIA, IBAI 4:20:53  
334 377 SAGARMINAGA ETXEBARRIETA, IKER 4:21:02  
335 91 IDIGORAS OTADUY, ALEXANDER 4:22:05 ARTARRAI
336 162 GARCIA PEREZ, FERNANDO 4:22:25 LIEBANA
337 193 ARISTIMUÑO DIAZ, MIKEL 4:23:07 ZORTZIETAKO
338 395 MONTERO ALONSO, TXEMI 4:23:25  
339 131 ALZA ESPINOSA, LUIS MIGUEL 4:24:19 GAZTEIZ
340 413 ELLACURIA INCHAURZA, RAFAEL 4:24:55  
341 221 INCHAUSTI GUINEA, DONE 4:24:57 ZORNOTZAKO BRINEAN
342 37 TRIGUEROS GARROTE, MIREIA 4:25:03 GANERANTZ
343 43 GANDARIAS OLEAGA, SUSANA 4:25:06 UNTZA
344 423 FAUSTMANN IBAÑEZ, GONZALO 4:25:11  
345 108 MUÑOZ ECHEVARRIA, MANUEL 4:26:08 MUNARRIKOLANDA
346 443 ESTEVEZ FERNANDEZ, IBAN 4:27:30  
347 85 GONZALEZ LASKIBAR, IÑIGO 4:27:32 GANZABAL
348 283 ZABALO LASKIBAR, JOSEBA 4:27:35  
349 341 ZUBIZARRETA ELIZBURU, GAIZKA 4:28:12  
350 342 ORTUETA ARANDO, OSKAR 4:28:12  
351 45 ZUBIZARRETA ELIZBURU, JUNKAL 4:28:14  
352 159 QUIJADA APARICI, CARLOS 4:28:14 ZORTZIETAKO
353 164 ARRIETA ZORROZA, OSKAR 4:28:16 ARRATZUKO ARROLAPE
354 273 ORMAETXEA GERENABARRENA, ISKANDAR 4:29:08  
355 421 AMOR GALLASTEGI, KIKE 4:29:21  
356 208 GALINDO APRAIZ, OSCAR 4:31:44 ABULENSE DE MONT. ALMANZOR
357 42 GUTIÉRREZ VALDESUEIRO, NURIA 4:31:45 ABULENSE DE MONT. ALMANZOR
358 245 ARREGUI PLAZAOLA, IÑAKI 4:32:17 42195.es
359 155 BASTERRA ARRUABARRENA, JON 4:32:39  
360 277 SEVILLANO, ALAR 4:32:58  
361 44 DELGADO HERRERO, BEATRIZ 4:35:32  
362 392 URIARTE PRECIADO, AITOR 4:35:48  
363 47 LEKUONA FONSEKA, AINHOA 4:38:03  
364 359 OTERO, IGOR 4:38:04  
365 372 ARTUTXA SAÑUDO, ION 4:38:05  
366 70 DÍAZ-REGAÑÓN SAINERO, ANTONIO 4:38:07 GDM CABRALES
367 104 MUGUERZA OTAOLA, JOSU 4:38:16 GALLARRAGA
368 435 LINARES NAVARRO, DANIEL 4:39:39  
369 49 MUÑOZ ECENARRO, IRATXE 4:39:40  
370 407 NANCLARES GARCIA, DAVID 4:39:50  
371 295 URKIJO BILBAO, KIMETZ 4:40:27  
372 294 BASTERRETXEA TELLETXEA, JOSU 4:40:36  
373 279 DE LA HOZ MARTÍNEZ, JAVIER 4:45:05  
374 166 GARRIGA SAGARNA, JOKIN 4:46:25 GANZABAL
375 436 MURIEL, JUAN PEDRO 4:47:26  
376 250 LINAZA GOIKOETXEA, JOSU JULE 4:51:35 GAZTEIZ
377 235 ZAMARRIPA ELGUEZUA, IGOR 4:54:38 ARTARRAI
378 260 RUIZ FUENTES, JUAN PABLO 4:56:54  
379 355 OQUILLAS GALDOS, LUIS 5:03:17  
380 282 AGUIRRE, ALVARO 5:07:00  
381 300 CEPA ROMÁN, JUAN RAMÓN 5:07:22 AMEXIER UBIDE
382 206 GORDO RODRIGUEZ , JUAN 5:12:19 SENDERISMO CARPANTA
383 412 ZUBIRIA ARIZNABARRETA, IBAI 5:14:33  
384 285 UZURIAGA ETXABE, XABAT 5:14:53  
385 344 BILBAO VILLA, TXABER 5:19:02  
386 194 SALINAS MADINABEITIA, AITOR 5:19:47 UDABERRI
387 378 RIÑONES GOMEZ, GUSTAVO 5:19:47  
388 403 ALBERDI, IORITZ 5:26:32  

Clasificaciones 2012

Clasificación General 2012

POS, DOR, IZEN ABIZENAK DENBORA TALDEA
1 18 ZINCA, IONUT ALIN 2:29:24 SESTAO ALPINO
2 13 AIT CHAU  AIT CHAU, HASSAN 2:30:34 AIZKARDI
3 19 OLABERRIA ETXEBARRIA, JAVI 2:31:38 LEINTZGAIN
4 15 CABALLERO ORTEGA, MIGUEL 2:32:17 LA SPORTIVA GRIFONE
5 12 GARCIA CASTAN, RAUL 2:32:38 LA SPORTIVA GRIFONE
6 46 EGEA CACERES, ARITZ 2:33:59 GOIERRI
7 23 ARIZNABARRETA AGIRRE, OIER 2:34:20 LEINTZGAIN
8 21 ETXEGARAI MIKELPERIZENA, FERNANDO 2:34:26 LEINTZGAIN
9 16 LOPEZ CASTAN, DAVID 2:35:18 LA SPORTIVA GRIFONE
10 17 ROC AMADOR, AGUSTI 2:43:53 SALOMOM
11 71 GUTIERREZ  PIÑERA, FRANCISCO 2:45:28 AVIENTU CENTENO
12 348 LOZANO, JAVIER 2:46:39  
13 67 CHASCO ERRAZQUIN, IÑIGO 2:46:44 C.M.ESTELLA
14 128 ARTIGUE RODRIGUEZ, FELIPE 2:46:46 GAZTEIZ
15 141 ETXARRI ESKISABEL, UNAI 2:51:01 ORMAIZTEGI
16 72 UNZURRUNZAGA YURREBASO, ANDER 2:51:17 DANTZALEKU SAKANA
17 283 PLAZA RABANETE, JOSEBA 2:51:47 LEINTZGAIN
18 161 PRIETO JIMENEZ, AITOR 2:52:52 ATXERRE
19 303 SOLANAS DIEZ, FELICISIMO 2:53:10 SESTAO ALPINO
20 83 KORTA BEREZIARTUA, IÑAKI 2:53:13 LAGUN ONAK
21 25 URIBE-ETXEBARRIA, IÑAKI 2:54:09 ARRATZUKO ARROLAPE
22 97 MARTÍN CASTAÑO, JESÚS 2:54:27 SESTAO ALPINO
23 150 ITZA BENGOETXEA, GAIZKA 2:55:04 ALDATZ GORA
24 99 DOMINGUEZ LEDO, JAVI 2:56:42 GAZTEIZ
25 306 URBANO SANTIN, JOSEBA 2:56:59 ITXINAPE
26 223 PEREDA BARROETA, ALEX 2:57:53  
27 312 GARCIA BLAZQUEZ, JUAN CARLOS 2:58:18  
28 126 FERNÁNDEZ GAMAZO, IGOR 2:59:41 C.D.EIBAR
29 276 NUÑEZ , GARIKOITZ 2:59:48 IZADIZALEAK
30 103 GARCÍA SOMOHANO, JULIO CESAR 3:00:02 AVIENTU CENTENO
31 116 TOBAR GOENAGA, JOSEBA 3:00:12 ARALARKO ADISKIDEAK
32 220 SEBASTIEN, MONGABURU 3:00:35  
33 113 GAVIÑA BASTERRA, GORKA 3:00:40 GAZTEIZ
34 152 OTAOLA ALDAI, JUAN JOSE 3:00:40 AMURRIO TRAIL
35 358 AGIRRE INTXAUSTI, EKAITZ 3:00:42  
36 131 ZELAIA ETXANIZ, JEXUX 3:01:00 LAGUN ONAK
37 267 MANTZIZIDOR, IGON 3:01:04 URRUTI SPORT
38 268 GURTUBAI ZUBERO, IBON 3:01:14  
39 165 URIONABARRENETXEA, IGOR 3:02:03 ARRATZUKO ARROLAPE
40 176 COPETE MARTINEZ, JAVIER 3:02:09 LUGONES TRAIL
41 341 BERASATEGI ZABALA, JON 3:02:12  
42 142 IRAETA AGIRRE, ARKAITZ 3:02:32 LAGUN ONAK
43 174 ASTIAZARAN SALEGI, ARKAITZ 3:03:04 DEBA-ITZIAR XTREME
44 277 IRAZABAL BASTERRETXEA, ASIER 3:03:36 ALDATZ GORA
45 81 VARONA LAZKOZ, MIKEL 3:03:37 VASCO DE CAMPING
46 361 FERREIRO ROSALES, NATXO 3:05:09  
47 167 AYALA KORTABARRIA, AITOR 3:05:47 ZORTZIETAKOAK
48 61 ASTONDOA   IRIONDO, ANDER 3:06:23 GANZABAL
49 11 KORTAZAR ARANZETA, OIHANA 3:06:25 SALOMOM
50 289 TELLERIA, IOSU 3:06:27 IDIAZABAL
51 332 GURTUBAI ARANA, AINGERU 3:06:29  
52 218 GARZON MENDIZABAL, TEDY 3:06:33  
53 151 URQUIJO SAGARDUY, PEDRO 3:06:51 AMURRIO TRAIL
54 183 BILBAO, UNAI 3:07:45 LEZAMA GAILUR M.T.
55 120 ESNAOLA RODRIGUEZ, PATXI 3:07:55 OARGI
56 364 ZUBILLAGA UGARTEMENDIA, JON 3:08:11 ALDIN
57 48 GARMENDIA OTEGI, JOXI 3:08:16 ATAUN
58 257 TROGISCH, FLORIAN 3:08:19  
59 201 PEREZ MARTINEZ, ALBERTO 3:08:26  
60 177 PRIETO IGLESIAS, IÑIGO 3:08:33 ZALDUA
61 295 LEGARRRA URRESTI, ANDER 3:08:37 ARRATZUKO ARROLAPE
62 192 YÁÑEZ VEGAZO, SERGIO 3:08:38 GANGUREN
63 333 ASEGINOLAZA GARMENDIA, IÑIGO 3:08:56  
64 249 BEREZO DÍEZ, JORGE 3:09:22  
65 49 BILBAO MENDIOLA, IÑIGO 3:09:24 ARRATZUKO ARROLAPE
66 95 GORRIA CORRES, CARLOS 3:09:45 ALPINO UZTURRE
67 66 ALZOLA GORDOA, IÑIGO 3:10:42 BESAIDE
68 22 MAIORA ELIZONDO, MAITE 3:10:46 MORKAIKO
69 300 GOROSPE IPARRAGUIRRE, BEÑAT 3:10:47 MIRU GAIN
70 135 MANOVEL IBAÑEZ, RITXAR 3:10:49 GAZTEIZ
71 328 EGIGUREN ITURRALDE, JOKIN 3:11:56 LAGUN ONAK
72 88 MARTIN ESPINAZO, CARLOS 3:12:13 PADURA
73 301 SARDINA SAN MARTÍN, ARITZ 3:12:41 TXURREGI
74 181 ALUSTIZA BERASATEGI, JON 3:13:11 IDIAZABAL
75 117 DURAN RUIZ DE EGINO, AITOR 3:13:36 EUSKARARAKO
76 178 ETXEBARRIA, OXEL 3:14:09 BESAIDE
77 207 PALLAS GARCIA, GABRIEL 3:15:13  
78 109 OIARBIDE ETXEBERRIA, LAKE 3:15:41 IDIAZABAL
79 242 URDANPILLETA OTEGI, ARITZ 3:15:41  
80 305 OLARRA URBERUAGA, AITOR 3:16:06 MORKAIKO
81 86 CACERES IRIONDO, JULEN 3:16:07 ARRATZUKO ARROLAPE
82 14 IBARBIA BELOKI, AITZIBER 3:16:10 AIZKARDI
83 138 ARRIARAN MENDIALDUA, JABIER 3:17:00 ORIXOL
84 43 VAZQUEZ RODRIGUEZ, MONTSERRAT 3:17:03 SESTAO ALPINO
85 329 ALONSO IRISARRI, ALFREDO 3:17:06  
86 190 LERSUNDI, PABLO 3:17:11  
87 92 ZURIKARAI MARCILLA, JOSE JABIER 3:17:59 GAZTEIZ
88 173 RUIZ URDA, JOSE GABRIEL 3:18:00 OSTRUKA
89 308 AIERDI ALDEKOA, EKAITZ 3:18:03 BRINEAN
90 230 ALVAREZ PETRALANDA, JULEN 3:18:42  
91 214 ERRASTI, ITOITZ 3:18:51  
92 320 LARRUZEA FERNANDEZ, ASIER 3:19:00  
93 337 ETXEBARRIA ARTETXE, ALEX 3:19:04  
94 338 ARRUABARRENA JAUREGI, IRAITZ 3:19:04  
95 58 GARAI ZAPATA, AKAITZ 3:19:08 ZARAIA
96 51 BERRO HURTADO, JABI 3:20:13 BERRIOZAR
97 55 LEIBAR GALINDEZ, ANDONI 3:20:13  
98 62 HERNANDO VILARRODONA, LUISMI 3:20:18 ZORTZIETAKOAK
99 56 ARTABE ARANA, XABIER 3:21:00 JOKO ALAI
100 82 SAN PEDRO DUOANDIKOETXEA, JAVI 3:21:11 ITXINAPE
101 314 PERPIÑA AYORA, JULIO RAEL 3:21:20  
102 52 MANTEROLA ZABALLA, JON 3:21:29 ITXINAPE
103 299 PADILLA ATUTXA, IÑIGO 3:21:32  
104 270 PASARIN GAYOSO, OSCAR 3:21:41 KORRIKAZALEAK
105 265 COLL   CAPELLA, JOSEP 3:21:52  
106 70 KORTAZAR ALKOTZ, AITOR 3:21:54  
107 144 LETONA   ARZA, MIKEL AINGERU 3:22:01 AMURRIO TRAIL
108 156 PEREZ DE NANCLARES, OSCAR 3:23:14 ZORTZIETAKOAK
109 179 ARRANZ TAGARRO, GORKA 3:23:34 KORRIKAZALEAK
110 293 SERRANO ESPINOSA, JUAN MIGUEL 3:23:36 PADURA
111 188 GARAY MIER, ROBERTO 3:23:50  
112 368 UGARTE MUNDUATE, ARITZ 3:24:00 IDIAZABAL
113 166 BILBAO UNDAGOITIA, AITOR 3:24:18 ZORNOTZA M.T.
114 255 ETXEBARRIA COLOMA, JABI 3:24:40  
115 53 CARBALHO PICAZA, IÑIGO 3:25:17 GOIKOGANE
116 187 ELGUEZABAL LAZCANO, BORJA 3:25:20  
117 132 ZORRILLA MARAÑON, JAVIER 3:25:24 UBIETAMENDI
118 253 MARKINA BIKANDI, IÑAKI 3:25:42  
119 290 BADIOLA PALACIOS, JUAN LUIS 3:25:51 OSEA M.T.
120 45 SANCHEZ FERNANDEZ, UNAI 3:25:57 MANUEL IRADIER
121 182 MARTINEZ CASTRESANA, AITOR 3:25:58 MANUEL IRADIER
122 63 LIZARRIBAR GONZALEZ, IÑIGO 3:26:29 ALDIN
123 89 BARRAINKUA BESOITAGOENA, EKAITZ 3:27:02 C.M.AMARAUNE
124 291 ZALBIDE, XABIER 3:27:14 GANZORROTZ
125 133 SANCHOYERTO MARTINEZ, AITOR 3:27:39 DEUSTUKO MENDITARRAK
126 262 GONZALEZ IRUSTA, ANGEL 3:28:41  
127 169 BALDA MARIN, ION 3:29:05 LEIOA M.T.
128 313 MADARIAGA OLEAGOITIA, JAVIER 3:29:16  
129 24 TRIGUEROS GARROTE, SILVIA AINHOA 3:29:36 ZORTZIETAKOAK
130 65 SALGADO MANGAS, JOSE ANTONIO 3:29:37 DANTZALEKU SAKANA
131 258 OIANGUREN ARANTZAMENDI, ORKATZ 3:29:46  
132 50 LOPEZ DE ARMENTIA, ARKAITZ 3:29:55 GOIENA
133 44 IRAZABAL BASABE, XABIER 3:30:04 ARRATZUKO ARROLAPE
134 259 IPARRAGIRRE ERAUSKIN, OROITZ 3:30:36  
135 154 ESCUREDO ETXEBARRIA, ZENDOA 3:31:03 BIHOTZ GAZTEA
136 278 GUTIÉRREZ GARCIA, JOSE ANGEL 3:31:08 GAZTEIZ
137 336 BEOBIDE EALO, EGOITZ 3:31:16  
138 170 ASTORKIA URRAZA, LANDER 3:31:20 GOIKOGANE
139 275 MARTINEZ IBAIBARRIAGA, JORGE 3:31:21 GAZTEIZ
140 77 NARBAIZA NARBAIZA, IÑAKI 3:31:30 C.M.AMARAUNE
141 153 MARAÑON GARCIA, JESUS 3:31:57 ATZAZPE MENDI TALDEA
142 195 ORDOZGOITI, JON 3:32:00  
143 164 GUINEA ABASOLO, UNAI 3:32:01 ZORNOTZA M.T.
144 47 CONTRERAS USATEGUI, VICENTE 3:32:23 AMURRIO TRAIL
145 146 OQUILLAS GALDOS, JUAN JOSE 3:32:32 42195.ES
146 260 IPARRAGIRRE ERAUSKIN, XABIER 3:33:15  
147 316 NUÑEZ ARTIDIELLO, MODESTO 3:33:23  
148 243 ALEGRIA LOPEZ DE BERGARA, GORKA 3:33:24  
149 288 ZABALA ICARAN, XABIER 3:33:26 ARRATZUKO ARROLAPE
150 281 GIL FERNANDEZ DE RETANA, PABLO 3:33:35 GAZTEIZ
151 304 ELIZETXEA LASA, MIKEL 3:33:52 GIRIZIA
152 94 ILLARRAMENDI REZABAL, JOSEBA 3:33:55 AGIRO
153 184 ZULOAGA, EMILIANO 3:34:20  
154 145 OAR-ARTETA BEREZIARTUA, RAI 3:34:39 ARRATZUKO ARROLAPE
155 298 IRAZU SOPEÑA, GORKA 3:34:41 GOIENA
156 203 ZAUTUA BILBAO, EGOITZ 3:34:47  
157 29 GURENDEZ ALDANONDO, YOLANDA 3:34:54 42195.ES
158 216 LAGUNA VILLANUEVA, CARLOS 3:35:29  
159 217 DELGADO HERRERO, RAUL 3:35:31  
160 205 MARTÍNEZ RAMOS, JESÚS 3:36:31  
161 349 MESAS  DE ROMÁN, PEDRO JOSÉ 3:36:34  
162 147 ETXEBARRIA BARASOAIN, ASIER 3:36:46 AURRERA MENDI TALDEA
163 321 PIKABEA INDAKOETXEA, ASIER 3:36:52  
164 130 BASALDUA GARAY ATUCHA, JAVIER 3:37:17 BRINEAN
165 91 FERNANDEZ ASENJO, IÑAKI 3:37:27  
166 221 GIMENO ALZOLA, ALEX 3:37:32  
167 284 CALVILLO BAJO, F. JAVIER 3:38:55  
168 180 ANZUOLA MNEZ. DE ANTOÑANA, ENEKO 3:38:58 ZORTZIETAKOAK
169 250 MORAL ATELA, ZOHIARTZE 3:39:33  
170 108 ARRIETA, KOSME 3:39:45 BURUMENDI
171 351 OSTOLOZAGA IBARGARAI, JON 3:39:50  
172 85 MARTIN GOROSTIZA, ASIER 3:40:39  
173 104 SANTAMARÍA CORTÉS, MARTÍN 3:40:45 CLUB MIRANDES DE MONTAÑA
174 346 AMURIZA GOIKOETXEA, JOSU 3:41:31  
175 68 OAR-ARTETA BEREZIARTUA, IÑAKI 3:41:50 ARRATZUKO ARROLAPE
176 251 OTXOA AROSTEGI, JUANJO 3:41:55  
177 339 MURIEDAS ELGEZABAL, ALAIN 3:41:56  
178 247 ERAÑA LARRAÑAGA, IÑIGO 3:41:57  
179 121 RUIZ DE ZARATE, ROBERTO 3:41:58 MANU YANKE
180 84 MESA GONZALEZ, JAVIER 3:42:00 LEIOA M.T.
181 79 URRUTIA REMENTERIA, AITOR 3:42:16 ARRATZUKO ARROLAPE
182 302 CORDOBA SANTIBAÑEZ, EDUARDO 3:43:13 UBIETAMENDI
183 64 ORBE ONAINDIA, IÑAKI 3:43:25 ZORRIBIKE
184 309 SANCHEZ AMUNDARAIN, JOSEBA 3:44:00  
185 248 LABAIEN BENGOETXEA, ION 3:44:28  
186 266 FERNANDEZ, JORGE 3:45:08  
187 189 FERNANDEZ LLONA, IMANOL 3:45:09  
188 210 SIERRA GOIKOLEA, UNAI 3:45:12  
189 272 HERNANDEZ ALFARAZ, ISI 3:45:15 ZORTZIETAKOAK
190 194 BARBIER CALDERÓN, AINGERU 3:45:59  
191 357 MADARIAGA ABITUA, JUANRA 3:46:03  
192 140 RUIZ DE APODACA, RICARDO 3:46:14 GAZTEIZ
193 93 ROQUE SEMEDO, JAVIER 3:47:17 ITXINAPE
194 115 BORRELL OLIVERAS, SALVI 3:47:24 LES TORTUGUES
195 246 MANGAS GAMERO, JUAN CARLOS 3:47:38  
196 233 BASCONES LECIÑANA, ION 3:47:58  
197 360 MARTINEZ ORTUONDO, IÑAKI 3:48:03  
198 317 BERAZA SEÑOR, OSCAR 3:48:12  
199 124 BAIZAN GOIKOETXEA, JOSU 3:48:13 LEIOA M.T.
200 334 GIMENO, ALBERTO 3:48:19  
201 330 GOMEZ GONZALEZ, JAVIER 3:48:20  
202 311 IRUSTA ORTIZ, BENJA 3:48:25  
203 315 GURTUBAI UNDAGOITIA, ZIGOR 3:48:27  
204 54 LEIBAR ANDUAGA, AIMAR 3:48:37  
205 42 ARAGON FALCES, MARICRUZ 3:48:41 IBONCIECHO
206 171 ANDUEZA ARRIZABALAGA, PITU 3:48:42 IBONCIECHO
207 342 MINTXERO CHAPARRO, LUIS 3:50:05  
208 227 KEREJETA AREIZAGA, ANDER 3:50:14  
209 206 MARTINEZ JODRA, OSCAR 3:50:19  
210 148 MUÑOZ ECHEVARRIA, MANUEL 3:51:12 MUNARRIKOLANDA
211 75 ZABALONDO GOROSTEGI, LANDER 3:51:18 GAZTE ZAR
212 236 GOÑI ARANBURU, EKHI 3:51:24  
213 287 MURGA SAENZ DE ORMIJANA, IMANOL 3:51:32 GAZTEIZ
214 234 OLARZA ARIN, ASIER 3:51:36  
215 202 CHICHES GARCIA, JORGE 3:51:56  
216 256 MUELA APARICIO, ALEXANDER 3:53:08  
217 362 ETXEBERRIA RANCAÑO, JESUS 3:53:51  
218 110 GONZALEZ DE ARRILUZEA, IÑIGO 3:54:56 ZIZKIÑO MT
219 297 BRAVO SAEZ DE URABAIN, RUBEN 3:55:21 ZORTZIETAKOAK
220 228 PINEDA MUGARRA, HORACIO 3:55:25  
221 225 BAENA SOLAS, ENEKO 3:56:12  
222 134 LIJO PEREZ, XABIER 3:56:22 POL-POL
223 204 FRANCO MARTINEZ, JUANMA 3:56:50  
224 263 MARTIARENA BALDES, KEPA 3:57:31  
225 229 BENGOETXEA GONZALEZ, DAVID 3:58:06  
226 307 LARRAZABAL NUÑEZ, JESUS JAVIER 3:58:11 ZUIA
227 137 CALVO EUGUI, XABIER 3:58:17  
228 359 GARCIA Y AMADO, XAVI 3:58:17  
229 39 ARBERAS SAGASTI, MAIDER 3:59:09 GAZTEIZ
230 123 SAN VICENTE , JAVIER 3:59:26 UBIETAMENDI
231 200 CHASCO ARRILLAGA, JOSU 3:59:50  
232 279 MENDIZABAL GARMENDIA, AITOR 4:00:12 GAZTEIZ
233 100 GARRIGA SAGARNA, JOKIN 4:00:27  
234 274 PINEDO CUESTA, IBAI 4:00:28 GAILURRA
235 219 INTXAURRAGA ZULOAGA, AITOR 4:00:48  
236 143 ROMERO LAFUENTE, MIKEL 4:00:50 ZIZKIÑO MT
237 318 ZUBIZARRETA ELIZBURU, GAIZKA 4:01:02  
238 186 ORTUETA ARANDO, OSKAR 4:01:04  
239 241 IZQUIERDO GIL, CHESUS 4:01:29  
240 28 EZPELETA ITURBE, LEIRE 4:02:44 BESAIDE
241 157 MARTINEZ DOMINGUEZ, PABLO 4:02:50 42195.ES
242 163 LEKUE ALDAPE, FERNANDO 4:02:57 TABIRA
243 323 BERECIARTUA IRURETA, AITOR 4:03:02  
244 352 VIDAL MERA, ALFONDO 4:03:11  
245 112 FADRIQUE FADRIQUE, PEIO 4:03:25 VASCO DE CAMPING
246 280 CEPEDA HERNANDEZ, DIONI 4:03:48 C.D.EIBAR
247 78 RIVERO FERNANDEZ, RUBEN J. 4:04:23 ARTARRAI
248 127 ZULUETA GONALEZ, BORJA 4:04:57 UBIETAMENDI
249 365 BENGOETXEA OTZERINJAUREGI, UNAI 4:05:05  
250 208 ROMO SALADRIGAS, ORIOL 4:05:49  
251 224 SANCHEZ ESCUDERO, ROBERTO 4:06:35  
252 74 HERNANDEZ BARRENETXEA, HODEI 4:06:49 BURUMENDI
253 319 PINÓS ESCALÉ, ERIC 4:07:07  
254 114 PEREA IBAÑEZ, JORGE 4:07:08 GAZTEIZ
255 211 ORBE LIZUNDIA, ROBERTO 4:07:33  
256 69 RUIZ INSAUSTI, IKER 4:07:39 AMEZTI
257 73 MARTIN HERRERO, DAVID 4:08:06  
258 222 ESTÉBANEZ CUESTA, ANSELMO 4:08:10  
259 294 LOPEZ DE BRIÑAS, RAMON 4:08:22  
260 356 GAMBRA, NEREA 4:08:24  
261 273 ATUTXA AMEZUA, MIKEL 4:08:31 ZORNOTZA M.T.
262 353 EZENARRO ARRIOLA, JURDAN 4:08:47  
263 232 BARREDO, BORJA 4:09:15  
264 269 SOLOLUZE TXURRUKA, JABIER 4:09:30 ARTIBAI M.T.
265 107 NARBARTE, DANI 4:09:34 MENDIRIZ MENDI
266 155 DAÑOBEITIA ZUBIETA, IÑIGO 4:09:40 LEIOA M.T.
267 129 BERRA JUARUSTI, IORITZ 4:10:51 ZURRIOLA
268 213 BAÑA NOYA, PLÁCIDO 4:11:16  
269 160 AZPITARTE GAZTELU, TXABER 4:11:20 ALDATZ GORA
270 296 ALKIZA MEZO, AITOR 4:11:46 ITXAS ARGIA
271 326 PERIBAÑEZ HIPOLITO, JOSE ANTONIO 4:12:15  
272 90 AJURIA BENGOETXEA, KEPA 4:12:36 GANGUREN
273 105 TEMPRANO GONZALEZ, MARCELO 4:15:19 GAZTEIZ
274 347 SIERRA ALONSO, NATXO 4:16:20  
275 340 FRAILE AZPEITIA, LANDER 4:18:37  
276 158 TXASKO GAMIZ, BORJA 4:19:40 ZORTZIETAKOAK
277 59 ARISTIMUÑO, MIKEL 4:20:33 ZORTZIETAKOAK
278 240 LOBATO VAQUERO, EDUARDO 4:21:02  
279 60 LLONA, JOSEBA 4:21:40 SOLLUBE 707
280 106 ITURRIAGA MURELAGA, XABIER 4:21:48 ZALDUA
281 40 TAVERA DELGADO, OLALLA 4:22:12  
282 322 BURZURÍ MARCELLÁN, JAVIER 4:22:12  
283 244 OLMEDO GRAF, GONZALO 4:22:29  
284 264 SARRIA IRUSTA, ARITZ 4:23:39  
285 235 ORTEGA ELEXPE, MIKEL 4:23:41  
286 98 VALVERDE MUÑOZ, ISMAEL 4:25:03 CLUB MIRANDES DE MONTAÑA
287 196 UZURIAGA ETXABE, UNAI 4:25:29  
288 324 ARANGO BERNAL, JOSETXU 4:26:04  
289 292 ALONSO ASKORBEBEITIA, LUIS 4:27:03 SOLLUBE 707
290 76 GOMEZ GOMEZ, ROBERTO 4:27:23 ZORTZIETAKOAK
291 254 HERNANDO  DIEZ, JAVIER 4:28:05  
292 310 LEGARRETA GORROÑO, JON HAITZ 4:28:08  
293 136 PALACIOS FERNANDEZ, DAVID 4:29:22 ITSASMENDI
294 335 MARTÍN SANZ.DE GALDEANO, SERGIO 4:29:24  
295 32 ZUBIZARRETA ELIZBURU, MARIJE 4:29:31 ALOÑA MENDI
296 231 YAÑEZ CABALLERO, VICTOR MANUEL 4:29:31  
297 261 MILIKUA ETXEBARRIA, IBAI 4:31:05  
298 193 GARMENDIA EZPONDA, IRAITZ 4:31:27  
299 215 ZORRIKETA LARBURU, KOLDO 4:33:42  
300 286 SOLÀ GRANCHA, ORIOL 4:34:10  
301 27 RODRIGUEZ BRACHS, BERTA 4:34:11 LES TORTUGUES
302 162 LOPEZ MORENO, FERNANDO 4:34:18 A. LEONESA ESCALADORES
303 34 URIZAR GARAIANDIA, EBA 4:34:53 TABIRA
304 31 GUTIÉRREZ VADESUEIRO, NURIA 4:40:18  
305 191 GALINDO APRAIZ, OSCAR 4:40:21  
306 237 SÁNCHEZ SÁNCHEZ, SERGIO 4:42:59  
307 271 SAN ANTON MANRIQUE, LANDER 4:43:28 ARTIBAI M.T.
308 37 URRUTIA ARISTONDO, ARGIA 4:43:29  
309 252 URIARTE PRECIADO, AITOR 4:43:51  
310 38 CARCAMO GARMENDIA, ANA 4:47:35 GOIERRI
311 238 GONZALEZ SANCHEZ, INUR 4:47:59  
312 363 MIRO GRIOLES, JOSEP 4:48:00  
313 239 SUBARROCA SANCHEZ, JORDI 4:48:02  
314 36 DARY, TARA LYNN 4:50:36  
315 33 ORTIZ DE ZUÑIGA  MURGUZUR, SAIOA 4:59:29 GRUPO 7.45
316 96 DE LA TORRE HERNANDEZ, SAMUEL 4:59:32 GRUPO 7.45
317 199 ZUBIRIA ARIZNABARRETA, IBAI 5:01:11  
318 355 RAMOS URIBE, AINTZANE 5:01:15 ARROETA
319 327 BADAYA, TXOMIN 5:01:16  
320 282 ZUAZO CORRAL, MARTIN 5:03:57 ARROETA MENDI TALDEA
321 159 ECHANOBE, JAVIER 5:06:34 MUNARRIKOLANDA
322 35 GANDARIAS OLEAGA, SUSANA 5:17:06  
323 41 CANTERO GANGOITI, VERONICA 5:17:09  
324 185 GONZÁLEZ CASTILLA, EMILIO 5:49:01  
         
         
208 dortsalak 3 minutuko penalizazioa jaso du dortsala araudiak dioen bezala ez eramateagaitik        
El dorsal 208 ha sido penalizado con 3 minutos por no llevar el dorsal tal y como dice el reglamento.        
         
         
87 dortsala deskalifikatua izan da kamixeta gabe parte hartzeagaitik behin eta berriz        
El dorsal 87 ha sido descalificado por reincidir al correr sin camiseta